Állattenyésztés

UBM Takarmányozási Klub és Díj 2023

Ez évtől, hagyományteremtő szándékkal megalapítottuk az UBM Takarmányozási Klubot, amelynek minden évben azok a partnereink lesznek a tagjai, akik az évente kiírásra kerülő UBM Takarmányozási Díj pályázaton, a kiírásra kerülő kategóriák szerint teljesítményük alapján Nagydíjat, I-II. díjat kapnak, illetve elismerő oklevélben és emlékéremben részesülnek. Az UBM Takarmányozási Díj állatfajonként és hasznosításonként a kiemelkedő termelési, takarmányozási és menedzsment teljesítményeket jutalmazza.

A közösen elért eredmények, sikerek elismerést érdemelnek, amelyet sok fórumon meg is teszünk, de úgy véltük, hogy a Takarmányozási Klub alapításával és a Takarmányozási Díj kiírásával külön lehetőséget is teremtünk a kiemelkedő eredményt elérő partnereink teljesítményének, ünnepélyes keretek közötti elismerésére is.

Az őszi nyolc partnertalálkozó során minden kategóriában, személyesen nyújthattuk át partnereinknek az elismerést, és most a díjazottak listáját örömmel tesszük közzé.

Takarmányozási Díjak

 

Üzletág Kategória Díj Díjazottak száma Partner
Baromfi Brojler szülőpár Nagydíj 1 Gallus Kft.
  Brojler Nagydíj 1 Dr. Kováts György
    Első hely 2 Tranzitker Zrt.
Farm-Agroker Kft.
    Második hely 1 Hungerit Zrt.
    Emlékérem 7 Szilágyi János
Nagyhegyesi Állattenyésztő Kft.
Zalacereália Kft.
Palotabozsoki Zrt.
Szentistváni Mg. Zrt.
Atak-Mada Kft.
S-T Kft.
  Árutojó Nagydíj 1 Fuchs Agrár Kft.
    Első hely 1 Farm-Agroker Kft.
    Második hely 2 Rábamenti Agrár Kft.
Komonczky István
    Emlékérem 1 Gyöngytojás Kft.
  Víziszárnyas Első hely 1 Hungerit Zrt.
    Második hely 1 Green-Divízió Kft.
    Emlékérem 4 Liver-Land Kft.
Bodó Tamás
Nyári Sándor
Agrárbiznisz Kft.
Sertés Tenyészkoca és hízósertés Nagydíj 2 Veres Agro Kft.
Csicsó Pig Kft.
    Első hely 2 Bold Agro Kft.
Pusztaser Kft.
    Második hely 2 Agrogáz Kft.
Mangal Ilona Kft.
    Emlékérem 6 Bos-Inno Vet Kft.
Nagyhegyesi Agrár Kft.
Szögedi-Gazdaság Kft.
Aranykocsi Zrt.
Frőhling-Agro Kft.
Pécsváradi Agrover Kft.
Szarvasmarha   Nagydíj 2 Herceg-Farm Kft.
Kisalföldi Mezőgazdasági Zrt.
    Első hely 2 Körös 2000 Kft.
Bovintej Kft.
    Második hely 2 Agrárgazdaság Kft.
CLA Milk Kft.
    Emlékérem 1 Pálhalmai Agrospeciál Kft.

 

 

(X)

Tovább olvasom
Hirdetés

Fókuszban

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Facebook

Hirdetés
Hirdetés